İleri Mühendislik HizmetleriSurface Transport & Logistics

Layer-8067_01.jpg
Teknik bilgi birikimini ve uzmanlığını sektörün hizmetine sunmak amacıyla;

İleri mühendislik uygulamaları, tüm yüzer yapıların stabilite ve diğer hesapları, fizibilite etüdleri, özel yüzer yapıların temel dizaynı (fabrika gemileri, yüzer evler, yüzer marina sistemleri, özel amaçlı şamandıralar) vb. konularda standartlara/kurallara/genel mühendislik kavramlarına dayalı rasyonel, uygulanabilir çözümler sunmaktadır.

challenge

teknik bilgi birikimini ve uzmanlığını sektörün hizmetine sunmak amacıyla; ileri mühendislik uygulamaları, tüm yüzer yapıların stabilite ve diğer hesapları, fizibilite etüdleri, özel yüzer yapıların temel dizaynı (fabrika gemileri, yüzer evler, yüzer marina sistemleri, özel amaçlı şamandıralar) vb. konularda standartlara/kurallara/genel mühendislik kavramlarına dayalı rasyonel, uygulanabilir çözümler sunmaktadır.

 • Global Mukavemet Analizleri:
  Gemi kirişinin global yüklere verdiği tepkinin 3D sonlu elemanlar modeli analizi.
 • Lokal Mukavemet Analizleri:

  Klas kurallarının kapsamadığı ya da yapısal mukavemetin doğrudan hesap yöntemleri ile kanıtlanmasının gerekli olduğu durumlarda, yapının lokal mukavemet hesaplarının yapılması. Ayrıca yapısal detaylar civarında gerilme yığılmalarının hesabı.

 • Lineer ve Lineer Olmayan Burkulma Analizleri:

  Gemi kirişinin nihai dayanımının (ultimate strength) hesabı. Bu sayede gemi kirişinin gerçek güvenlik sınırları hesaplanır. Güverte, borda ve dip panelleri için lineer veya lineer olmayan burkulma analizleri ile kritik yüklerin ve nihai dayanımın hesabı.

 • Global Titreşim Analizleri:

  Tekne kirişi ve üst yapının doğal frekanslarının ve titreşim mod şekillerinin sonlu elemanlarla hesabı.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Bizimle İletişime Geçerek Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Kar gözetmeksizin uzman ve deneyimli eğitim kadrosu ile başta yönetim sistemleri olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsayan eğitim programları düzenlemektedi

Mustafa Alnıacik
Founder & CEO, Destek Sistemleri

Akreditasyon ve Yetkilerimiz